Translate

wtorek, 6 maja 2014

Na temat nietuzinkowych ślubów i wesel.. czyli przyjęcia tematyczne

Zza granicy przywędrował do nas trend imprez tematycznych . Przebieramy się nie tylko w czasie karnawału.. urodziny, półmetek, domowe przyjęcie w gronie znajomych- każda okazja jest dobra, żeby wcielić się w jakąś rolę .
W końcu przyszedł i czas na przyjęcia weselne i śluby.
Kiedy myślimy o tym wyjątkowym dniu w naszych głowach pojawia się wytyczony schemat : biała suknia, garnitury, kościół, elegancko przystrojona sala.. a gdyby tak przewrócić wszystko do góry nogami, dać się ponieść wodzom fantazji i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa?
Taki ślub nie tylko zapadnie w pamięci naszych gości na długo, ale również pozwoli pokazać charakter, zainteresowania lub indywidualne cechy pary młodej .
W wachlarzu usług wielu organizatorów ślubów i przyjęć weselnych na stałe zawitały więc te nietuzinkowe i wyjątkowe, bo tematyczne.
Myślę jednak , że w dobie internetu, skąd wiele inspiracji można zaczerpnąć , bardziej pomysłowe pary mogą sobie pozwolić na samodzielne przygotowanie tego wyjątkowego dnia .
Mnie osobiście zaczarował ślub o tematyce rustykalnej oraz disney'owski... A co wam przypadnie do gustu?
Mam nadzieje , że chociaż jedna z moich propozycji okaże się dla was interesująca. A może nie jesteście przekonani do tego typu nowości?

Na królewskim dworze...


bajkowy ślub w stylu disney'a..

 Indiański ślub..


 Coś dla fanów gwiezdnych wojen..
 W stylu lat...

I dodatki w stylu retro..

Upiorrrrne wesele i para z piekła rodem :)
W klimacie starożytnego Egiptu..A może styl marynarski?elfy i wróżki? dlaczego nie :)


Tej pary chyba nie trzeba nikomu przedstawiać ;)


 Super wesele superbohaterów :)

Powrót do korzeni ..
Niech żyje karnawał!
ślub w stylu rustykalnym ..
1 komentarz:

  1. Hmmm imprezy tematyczne- jak najbardziej, ale na sylwestra, urodziny itp. Jednak na taki ślub chyba bym się nie zdecydowała. Gratuluję innym parom odwagi:)

    OdpowiedzUsuń