Translate

sobota, 23 listopada 2013

Udekorowanie samochodu / Car decoration ideas


Coraz większą wagę przykłada się do tego czym państwo młodzi będą się przemieszczać w wyjątkowym dniu jakim jest ich ślub.
Pojazd  młodej pary otwiera ślubny orszak i obwieszcza całemu światu to ważne wydarzenie, warto więc do misternie przygotowanej oprawy dołączyć również jego dekorację. 
Najlepiej postawić na subtelną dekorację z naturalnych kwiatów , ponieważ łabędzie i obrączki umieszczone na masce samochodu wyszły już z mody.
W Polsce coraz bardziej przyjmuje się zwyczaj przyczepiania do tyłu samochodu puszek po napojach oraz umieszczania tablic rejestracyjnych z napisem „Para Młoda”, „Nowożeńcy”, czy też modne ostatnio „Droga do raju”, lub „Koniec wolności”.
i trochę "pół żartem, pół serio"...


7 komentarzy:

 1. Te dwie ostatnie propozycje najbardziej mi się podobają;))Nie ma opcji,żeby ktoś nie zauważył;)Ty z filcu uszyjesz usteczka i muszkę,a ja z papieru zrobię rzęski;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpiękniejszą dekoracją samochodu i tak jest panna młoda ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święta racja, piękna i szczęśliwa panna młoda to podstawa :)

   Usuń
 3. A i jeszcze tak mi się przypomniało a propo napisów rejestracyjnych: koniec wolności, droga do raju...Ostatnio są też modne naklejki na podeszwy butów młodych z podobnymi napisami, tzn. ratunku, pomocy, ona ma zawsze racje (co jest zresztą prawdą ;), game over itp.
  W każdym razie drobina dystansu też się przydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwie ostatnie propozycje mnie powaliły. Po pierwsze z humorem, po drugie bardzo urocze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewątpliwie dla kogoś z dystansem :) Rzęsy tego samochodu rozbroiły mnie po prostu :)

   Usuń
 5. Prześliczne dekoracje:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń